Strona główna/O Zespole Szkół/Laboratoria Przyszłości/Sprawozdanie-02.2023/Laboratoria Przyszłości - luty/Zajęcia umuzykalniające

Zajęcia umuzykalniające

Wydrukowane zostały na drukarce 3d podstawki pod szkolne tablety.
Na technice uczniowie wykorzystując stację lutowniczą, cynę i kalafonię lutowali przewody.
Stacja lutownicza była wykorzystywana do łączenia elementów z tworzywa sztucznego, klasa V wykonywała ekoludka.
Wykonując prace praktyczne uczniowie wykorzystywali imadła stolarskie do stołu warsztatowego.
Do nagłośnienia i odsłuchu w pracowni korzystano z zestawu głośnikowego 2.1.
Podczas lekcji wychowania fizycznego wykorzystany został mikroport z akcesoriami.
Przygotowane i wydrukowane na drukarce 3d zostało logo Laboratoria Przyszłości, cyfry do oznaczenia stanowisk komputerowych.

Zajęcia umuzykalniające.

23 lutego uczniowie klasy drugiej dzięki sprzętowi zakupionemu w ramach programu Laboratoria Przyszłości mogli posłuchać podczas realizacji edukacji muzycznej- wielkich twórców muzyki poważnej oraz rozrywkowej.

Kategoria: powiązane pliki [9]
Format Nazwa pliku Rozmiar Pobierz