Strona główna/O Zespole Szkół/Laboratoria Przyszłości/Sprawozdanie-06.2023/ Laboratoria przyszłości na języku angielskim/Osie symetrii/Zajęcia z fotografii

Zajęcia z fotografii

Uczniowie klasy 4 w ramach zajęć z plastyki wykonali zdjęcia otaczającej ich przyrody, dzięki sprzętowi zakupionemu w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

Na lekcji matematyki klasa 8 mierzyła się z tematem: Oś symetrii, figury osiowosymetryczne. Na przedmiotach wydrukowanych na drukarce 3D, uczniowie wskazywali, które figury są osiowosymetryczne i ile posiadają osi symetrii. Zabawy było sporo....

Na języku angielskim, praca w parach: dwie pary uczniów otrzymują 2 zestawy kartoników ze słówkami poznanymi na lekcji. Ich zadaniem jest zawieźć karteczki do odpowiadających im obrazków za pomocą robotów sterowanych tabletami. Zwycięska drużyna otrzymuje plusy.