Strona główna/O Zespole Szkół/Laboratoria Przyszłości/Sprawozdanie-1półrocze2324-2/Laboratoria przyszłości świątecznie/Laboratoria przyszłości- język angielski

Laboratoria przyszłości- język angielski

Laboratoria przyszłości w klasie 8- rozwiązywanie arkusza z egzaminu ósmoklasisty 2022, z wykorzystaniem sprzętu.

Uczniowie klasy pierwszej w ramach projektu Laboratoria Przyszłości pracowali z robotami makeblock. Sterowali urządzeniami z aplikacji za pomocą tabletu. Na zajęciach z edukacji informatycznej wykorzystali również słuchawki studyjne w celu odsłuchania muzyki.

Uczniowie klasy IV i VII korzystali ze szkolnego sprzętu w ramach projektu Laboratoria Przyszłości blendy doświetlającej, statywu, cyfrowego aparatu fotograficznego. Zdjęcia były wykonywane na tle grenn screen i przerobione za pomocą odpowiedniego oprogramowania.

Projekty 3d inspiracje Halloweenowe

Projekty 3d

W związku z organizacją szkolnego kiermaszu świątecznego przygotowane zostały projekty świąteczne i wydrukowane drukarce 3d. Pracownia informatyki i techniki została również świątecznie udekorowana wydrukami przestrzennymi.

19 grudnia 2023 roku uczniowie i przedszkolacy z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia wystąpili dla swoich rodziców, dziadków i mieszkańców Skrbeńska oraz zaproszonych gości. Do udokumentowania wydarzenia zdjęć i filmów wykorzystywany był cyfrowy aparat fotograficzny ze stojakiem oraz oświetlenie do realizacji nagrań. Uczniowie wraz z rodzicami mogli skorzystać z green screena wybierając świąteczne tło.