Strona główna/Aktualności

Znaleziono wiadomości: 626.

Przedszkolaki na uroczystej akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej

14 października z okazji Dnia Edukacji Narodowej przedszkolaki z grupy Żabki wraz ze swoimi wychowawczyniami przygotowały krótki występ dla wszystkich pracowników naszej placówki oraz zaproszonych gości.

Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole

Wczoraj obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Po Mszy Świetej odbyła się uroczysta akademia w sali gimnastycznej, na którą zaproszeni byli wszyscy nauczyciele i pracownicy szkoły i przedszkola. Przybyli również nauczyciele i pracownicy emerytowani szkoły i przedszkola oraz goście - Pan Sołtys Skrbeńska - Franciszek Moczała i Pan Radny Skrbeńska - Stanisław Palowski.

NIE BĄDŹMY OBOJĘTNI

Zakład Leczniczo-Opiekuńczy BETLEJEM  w Jastrzębiu Zdroju potrzebuje pomocy. Zakład ten zajmuje się leczeniem, opieką i rehabilitacją dzieci m.in. z niepełnosprawnością intelektualną i fizyczną w stopniu głębokim w przedziale wieku od 1-25 lat.

Zagrożenia związane z e-papierosami - MEN i GIS ostrzegają!

Od 2011 roku aż sześciokrotnie wzrosła liczba polskich uczniów, którzy próbowali e-papierosa. Młodzież nie zdaje sobie sprawy, że e-papierosy tak samo jak tradycyjne papierosy uzależniają i wpływają negatywnie na zdrowie.

Wrzesień w przedszkolu

W życiu przedszkolaka wrzesień jest miesiącem pełnym wrażeń i atrakcji. Dzieci obchodziły Światowy Dzień Przedszkolaka, Dzień Chłopca

Wycieczka do Muzeum Auschwitz-Birkenau

W piątek 4 października klasa ósma pojechała w ramach wycieczki programowej z historii do Muzeum Auschwitz-Birkenau

CodeWeek

W naszej szkole  w DNIACH: 7-11 Października 2019r. w ramach wydarzenia TYDZIEŃ KODOWANIA pod hasłem „KODUJEMY Z PRZYJEMNOŚCIĄ” BĘDĄ SIĘ ODBYWAŁY NASTĘPUJĄCE ZAJĘCIA

• 2019-10-03

SZKOLNY DZIEŃ WARZYW I OWOCÓW

3 i 4 października w naszej szkole będziemy obchodzić DZIEŃ WARZYW I OWOCÓW.

Szkolny Dzień Chłopaka

W poniedziałek obchodziliśmy w naszej szkole DZIEŃ CHŁOPAKA. Na wszystkich chłopców zarówno tych małych jak i dużych :) czekało wiele niespodzianek. Dziewczyny z każdej klasy przygotowały swoim kolegom niespodzianki w formie prezentów oraz poczęstunków, a dziewczyny z Samorządu Uczniowskiego w imieniu wszystkich uczennic, nauczycielek i pracownic szkoły częstowały chłopaków cukierkami.

"DZIEŃ KROPKI"

16 września obchodziliśmy w naszej szkole DZIEŃ KROPKI czyli ŚWIĘTO KREATYWNOŚCI, TALENTU I ODWAGI W POKONYWANIU TRUDNOŚCI. Uczniowie z Samorządu Uczniowskiego wraz z nauczycielami starali się umilić ten dzień uczniom naszej szkoły różnymi działaniami.