Strona główna/Aktualności

Znaleziono wiadomości: 626.

Wywiadówki

W dniu 25 listopada (poniedizałek) odbędą się spotkania z rodzicami - wywiadówki.

Dzień Pluszowego Misia w klasach I - III

25 listopada w naszej szkole uczniowie z klas I, II i III obchodzić będąDZIEŃ PLUSZOWEGO MISIAProsimy, aby w tym dniu dzieci przyniosły do szkoły swojego ukochanego misia i ubrały się na brązowo.

Dziękujemy!

Dziękujemy rodzicom, opiekunom i ludziom dobrej woli, którzy wsparli naszą zbiórkę materiałów pielęgnacyjnych dla dzieci z Zakładu opiekuńczo-leczniczego BETLEJEM z Jastrzębia Zdroju.Oto zdjęcie z zebranymi darami.

UWAGA ! SZKOLNY KONKURS BOŻONARODZENIOWY

Zapraszamy do udziału w szkolnym konkursie plastyczno-technicznym pt.: "OZDOBA BOŻONARODZENIOWA". Szczegóły w załączniku.

Gminny Turniej Badmintona

Dnia 23-24 padziernika w Szkole Podstawowej w Godowie odbył się Gminny Turniej Badmintona. Oba dni okazały się sukcesem dla naszych uczniów z grupy chłopców.

EUROPEJSKI TYDZIEŃ KODOWANIA CODE WEEK 2019

W związku z uczestnictwem w EUROPEJSKIM TYGODNIU KODOWANIA CODE WEEK 2019 otrzymaliśmy certyfikat.

"Pasja, profesja, powołanie"

W ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, 23 października uczniowie klas VII i VIII uczestniczyli w warsztatach organizowanych przez 1 Liceum Ogólnokształcące im. 14 Pułku Powstańców Śląskich w Wodzisławiu Śląskim.

Pracowite ŻABKI przygotowują sałatkę owocową

17 października w grupie "Żabki" było smacznie, a przede wszystkim zdrowo! Podczas zajęć przedszkolaki własnoręcznie przygotowały pyszną, witaminową sałatkę owocową

Gminny Turniej Szachowy

Dnia 16-17 października w Szkole Podstawowej w Skrbeńsku miał miejsce Gminny Turniej Szachowy im. Pastora Marcina Lukasa zorganizowany przez Panią mgr Malwinę Wolny. Rozgrywki odbyły się w dwóch kategoriach: klasy IV-VI i VII-VIII.

Wizyta listonosza w przedszkolu

18 października przedszkolaki obchodziły Dzień Poczty Polskiej, dowiedzialy się kim jest listonosz oraz jak napisać list. Aby jeszcze pogłębić swoje informacje na temat zawodu listonosza, do przedszkola został zaproszony gość specjalny - pani listonosz Danuta Kubica, pracownik poczty w Godowie.