Strona główna/Aktualności/Wycieczka przedszkolaków

Wycieczka przedszkolaków

17 Listopada 2019
Wycieczka przedszkolaków

15 listopada nasze przedszkolaki udały się na wycieczkę do teatru "Banialuka" w Bielsku-Białej, na przedstawienie pt.: "Tymoteusz wśród ptaków". Dla niejednego z nich było to wielkie przeżycie, gdyż mieli okazję odbyć swoją pierwszą podróż autobusem oraz brać udział w prawdziwym, profesjonalnym spektaklu teatralnym. Po skończonym przedstawieniu cała grupa udała się na zwiedzanie magicznych miejsc teatru pod przewodnictwem aktorów "Banialuki". Nasi młodzi widzowie teatralni mieli okazję zobaczyć teatr od kulis. Weszli na scenę teatralną, poznali teatralne zaplecze, pracownie krawieckie, plastyczne i stolarskie, dowiedzieli się jak powstają przedstawienia teatralne i jaki zespół każdorazowo je tworzy, poznali najstarszych aktorów tego teatru - lalki oraz wielość sposobów ich animacji. Do domu wracali zmęczeni, ale pełni wrażeń:)