Strona główna/Aktualności/ŚWIĘTA TUŻ, TUŻ ... rusza nasza szkolna akcja charytatywna "Podziel się..."

ŚWIĘTA TUŻ, TUŻ ... rusza nasza szkolna akcja charytatywna "Podziel się..."

17 Listopada 2019
ŚWIĘTA TUŻ, TUŻ ... rusza nasza szkolna akcja charytatywna
W związku ze zbliżającym się czasem Świąt Bożego Narodzenia Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skrbeńsku  organizuje zbiórkę artykułów spożywczych, środków czystości  oraz środków higienicznych dla osób starszych i samotnych pod hasłem „Podziel się”.

Zwracamy się z prośbą o wsparcie akcji na rzecz osób samotnych, starszych, znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej, którym niekiedy posiadane przez nich niewielkie środki finansowe wystarczają jedynie na podstawowe, niezbędne potrzeby jak opłacenie bieżących rachunków czy zakup lekarstw. Pomóżmy przeżyć im święta w poczuciu życzliwości, troski oraz dostrzegania ich w społeczności.

Prosimy o przekazywanie żywności z przedłużonym terminem przydatności do spożycia, słodyczy, środków higienicznych oraz środków czystości.

Prosimy o dostarczenie artykułów

do dnia 13.12.2019r.

do wychowawców klas lub do p. Anny Prochasek.

Szkolny koordynator zbiórki:

• czekolada
  • cukierki
  • konserwy itp.

Artykuły higieniczne i środki czystości:

• szampony
  • żele pod prysznic
  • pasty do zębów
  • szczoteczki do zębów
  • mydła
  • proszki do prania itp.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSZELKIE DARY I POMOC!