Strona główna/Aktualności/Szkolny Dzień Chłopaka

Szkolny Dzień Chłopaka

3 Października 2019
Szkolny Dzień Chłopaka

W poniedziałek obchodziliśmy w naszej szkole DZIEŃ CHŁOPAKA. Na wszystkich chłopców zarówno tych małych jak i dużych :) czekało wiele niespodzianek. Dziewczyny z każdej klasy przygotowały swoim kolegom niespodzianki w formie prezentów oraz poczęstunków, a dziewczyny z Samorządu Uczniowskiego w imieniu wszystkich uczennic, nauczycielek i pracownic szkoły częstowały chłopaków cukierkami.

Kilka dni przed Dniem Chłopaka zorganizowane zostałow w naszej szkole głosowanie na MISTERA SZKOŁY. Początkowo było to głosowanie klasowe (w każdej klasie dziewczyny głosowały na 2 chłopaków, ktorzy ich zdaniem zasługiwaliby na miano MISTERA SZKOŁY). W piątek nastąpił kolejny etapa głosowania - ogólnoszkolny. Lista wytypowanych kandydatów zawierała po dwóch uczniów z każdej klasy. Dziewczyny mogły oddać tylko 1 głos na wybranego przez siebie MISTERA SZKOŁY. W poniedziałek po pobliczeniu wszystkich głosów-podczas nadawania audycji szkolnego radiowęzła, który prowadziły specjalnie dla chłopców dziewczyny - zostały ogłoszone wyniki głosowania. MISTEREM SZKOŁY został DAWID BRZOZA z klasy VII. MISTER SZKOŁY 2019/2020 został ukoronowany przez p. Dyrektor i otrzymał drobny upominek. Serdecznie gratulujemy.

Anna Prochasek