Strona główna/Aktualności/"DZIEŃ KROPKI"/Dzień Kropki

"DZIEŃ KROPKI"

3 Października 2019

16 września obchodziliśmy w naszej szkole DZIEŃ KROPKI czyli ŚWIĘTO KREATYWNOŚCI, TALENTU I ODWAGI W POKONYWANIU TRUDNOŚCI.

Uczniowie z Samorządu Uczniowskiego wraz z nauczycielami starali się umilić ten dzień uczniom naszej szkoły różnymi działaniami.

Uczniowie w tym dniu mogli "wykropkować się" dosłownie w całości. Dziewczyny malowały kropkowe twarze i przyklejały kropkowe naklejki na ubraniach kolegów. Wielu uczniów przybyło do szkoły w kropkowych ubraniach. Przewodniczacy Samorządu Uczniowskiego w KROPKOWEJ FOTOBUDCE wykonywał zdjęcia chętnym ucziom. Dzieci z klas I-III brały udział w kropkowych warsztatach plastycznych, gdzie mogły wykazać się swoją kreatywnością i wykonać piękne kropkowe prace plastyczne. Starsi uczniowie na kolorowych papierowych kropkach wypisywali swoje talenty. Kropki przyklejali na skrzydłach talentów umieszczonych w korytarzu szkolnym. Było wesoło i przyjemnie. Za rok... nowe kropkowe wyzwania.

Anna Prochasek