Strona główna/Aktualności/Sukces w Gminnym Festiwalu Piosenki w Skrzyszowie

Sukces w Gminnym Festiwalu Piosenki w Skrzyszowie

14 Czerwca 2023
Sukces w Gminnym Festiwalu Piosenki w Skrzyszowie

13 czerwca w Skrzyszów odbył się Gminny Festiwal Piosenki zorganizowany przez szkołę podstawową w Skrzyszów. Wśród uczestników, słuchać można było występów naszych uczennic: Emilki Kruszyk z klasy 3, Laury Tkocz i Zuzanny Reclik z klasy 4 oraz Marii Baranek z klasy 6. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem. Przybyło 29 młodych utalentowanych uczniów, którzy startowali w trzech grupach wiekowych: 1. kategoria wiekowa- klasy 1-3, 2. kategoria wiekowa- klasy 4-6 oraz 3. kategoria wiekowa - klasy 7-8. Uczennice ze Skrbeńska startowały w kategorii 1. i 2.. Wszyscy uczestnicy festiwalu pięknie zaśpiewali. Jak powiedziała Pani Danuta Szczypka zasiadajaca w jury - poziom był bardzo wysoki i wyrównany. Laurze i Zuzi udało się zdobyć wyróżnienie w kategorii 2.. Serdecznie gratulujemy naszym czterem Uczennicom talentu oraz odwagi i życzymy dalszych sukcesów.