Przedszkolaki świętują Dzień Babci i Dziadka
9 Lutego 2025
Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią ich dzieciństwo bardziej pełnym, udanym i szczęśliwym. Babcia i dziadek mają zawsze dla nich czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze rozumieją ich dziecięce rozterki, ale przede wszystkim bezgranicznie je kochają.
Dlatego, w podzięce za ich wielkie serce 6 lutego odbyła się uroczysta Akademia z okazji Dnia Babci i Dziadka.
Dziadkowie mogli podziwiać umiejętności swoich wnuków prezentujących wiersze, piosenki i tańce. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role.
Na koniec wszystkie wnuczęta obdarowały swoich bliskich własnoręcznie przygotowanymi prezentami. Goście ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i brawami dziękowali za występ.
Dopełnieniem był słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.
Atmosfera była uroczysta i pełna radości. Jeszcze raz składamy wszystkim Dziadkom życzenia i dziękujemy za tak liczne przybycie.