Strona główna/Aktualności/Gala laureatów

Gala laureatów

10 Czerwca 2019
Gala laureatów

Tegoroczna GALA zgromadziła laureatów konkursów przedmiotowych, organizowanych bądź współorganizowanych przez Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Wodzisławiu Śl. w mijającym roku szkolnym. Uroczystość odbyła się w 10 czerwca 2019r., w auli I LO w Wodzisławiu Śl. Do udziału w gali zaproszeni zostali najlepsi w poszczególnych konkursach przedmiotowych uczniowie, opiekunowie merytoryczni (nauczyciele), dyrektorzy szkół reprezentowanych przez laureatów, a także zacne grono zaproszonych gości władz powiatu wodzisławskiego oraz przedsiębiorców. W uroczystej gali uczestniczył również uczeń naszej szkołyBłażej Pluta laureat konkursu informatycznego KWIT.

Zapraszemy do obejrzenia relacji filmowej z Gali Laureatów. Dziękujemy Panu Janu Sporyszowi za udostępnienie materiału video.