Dzień Dziecka klas IV-VIII

4 Czerwca 2023

Jest wiele dni w roku, które dzieci lubią najbardziej, niewątpliwie jednym z nich jest 1 czerwca. Jest to dzień szczególny w życiu dzieci na całym świecie. Trudno się temu dziwić skoro w tym dniu w szkołach organizowane są konkursy i zabawy.

Punktualnie o godzinie 9.00 uczniowie spotkali się w klasach ze swoimi wychowawcami, gdzie czekały na nich drobne słodkości. Następnie Pani Malwina Wolny - nauczyciel wychowania fizyczne przeprowadziła dla klas IV-VIII rozgrywki sportowe.

> O godzinie 9:30 pierwsze rozgrywki sportowe rozpoczęły klasy IV i V rywalizując ze sobą w meczu piłki ręcznej. Pierwsza połowa była zwycięska dla klasy IV. W drugiej połowie uczniowie klasy V odrobili straty, gdzie ostatecznie mecz zakończył sie remisem. O roztrzygnięciu wyniku zadecydowały rzuty karne, gdzie zwycięskiego gola dla klasy V zdobył Bartosz Wolny.

> Później w kolejnym starciu rywalizowali przeciwko sobie uczniowie klasy VI i VII. Już na samym początku zawodnicy klasy VI bardzo szybko przeszli do ataku i zdobyli  prowadzenie, utrzymując wysoki wynik do samego końca gry ostatecznie wygrywając.

> Następnie o godzinie 11.00 swoje sportowe zmagania zaprezentowali uczniowie klasy VIII, którzy rozegrali mecz piłki nożnej przeciwko drużynie uczniów z klas IV-VII. Był to bardzo ciekawy i emocjonujący mecz, jednak zwycięski okazał się dla klasy VIII.