Strona główna/Aktualności

Znaleziono wiadomości: 565.

Darowizna od Fundacji JSW

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skrbeńsku otrzymał od Fundacji JSW darowiznę w wysokości 10.000,00 zł. Za pozyskaną kwotę zakupiono 5 laptopów w celu doposażenia nowo powstałej pracowni informatyczno-technicznej w ZSP w Skrbeńsku. Dzięki darowiźnie Fundacji JSW nasza szkoła bardziej się rozwinie, a wraz z nią poziom wiedzy, umiejętności oraz kompetencji uczniów. Koordynator przedsięwzięcia - Anna Prochasek.

Dzień Dziecka klas IV-VIII

Dzień Dziecka w klasach I-III

Uczniowie klas młodszych wraz z wychowawczyniami spędzili Dzień Dziecka na łonie natury w swojej pięknej miejscowości. Na polance pod lasem czekało na nie wiele atrakcji, które wszystkim umiliły czas. Życzymy naszym drogim Uczniom, tym młodszym i starszym wszystkiego najlepszego. Bądźcie szczęśliwi

Sukces w Powiatowym Konkursie Literackim

sukces

Osie symertii

Na lekcji matematyki klasa 8 mierzyła się z tematem: Oś symetrii, figury osiowosymetryczne. Na przedmiotach wydrukowanych na drukarce 3D, uczniowie wskazywali, które figury są osiowosymetryczne i ile posiadają osi symetrii. Zabawy było sporo....

• Zajecia z fotografii
2023-05-30

Zajecia z fotografii

W piątek 26 maja, uczniowie klasy 4 w ramach zajęć z plastyki wykonali zdjęcia otaczającej ich przyrody, dzięki sprzętowi zakupionemu w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

Zajęcia z robotyki w klasie 2

18 kwietnia uczniowie klasy drugiej dzięki produktom zakupionym w ramach programu Laboratoria Przyszłości, mogli uczestniczyć w ciekawych zajęciach z robotyki.

• 2023-05-22

ZARZĄDZENIE NR 0050.85.2023 WÓJTA GMINY GODÓW

Modele brył -drukarka 3d

15 maja klasa 6 na lekcji matematyki wskazywała różnice między figurami płaskimi, a figurami(bryłami) przestrzennymi. Aby pokazać uczniom te różnice, wykorzystaliśmy do lekcji modele figur wykonane na drukarce 3D. Klasa musiała wśród modeli brył przestrzennych dokonać klasyfikacji - uczniowie wskazywali prostopadłościany oraz ostrosłupy.

Bieg Między Pomnikami Powstańców Śl.

biegi między pomnikami