Wycieczka rowerowa
29 Maja 2026
29 maja uczniowie klasy VI i dwóch opiekunów z naszej szkoły wzięło udział w wycieczce rowerowej żelaznym szlakiem, a następnie dojechaliśmy do zameczku w Kończycach. Wyjazdy klasy stały się już tradycją klasa co roku odwiedza różne miejsce w okolicy eskapady rowerowe rozwijają zainteresowania turystyczne poprzez aktywne, spędzanie czasu wolnego. Wszyscy uczestnicy wycieczki spisali się bardzo dzielnie, pokonując około 40 - kilometrowy dystans w dobrej kondycji.
Wycieczka rowerowa (4)
Wycieczka rowerowa (3)
Wycieczka rowerowa (2)
Wycieczka rowerowa (1)