Unia Europejska - Projekty
Strona główna/Aktualności/Wycieczka rowerowa

Wycieczka rowerowa

29 Maja 2026
Wycieczka rowerowa

29 maja uczniowie klasy VI i dwóch  opiekunów z naszej szkoły wzięło udział w wycieczce rowerowej żelaznym szlakiem, a następnie dojechaliśmy do zameczku w Kończycach.  Wyjazdy klasy stały się już tradycją klasa co roku odwiedza różne miejsce w okolicy eskapady rowerowe  rozwijają zainteresowania turystyczne poprzez aktywne, spędzanie czasu wolnego. Wszyscy uczestnicy wycieczki spisali się bardzo dzielnie, pokonując około 40 - kilometrowy dystans w dobrej kondycji. 

 

do góry